Newborn

Kdo by nechtěl mít na památku krásné fotečky svého novorozeného miminka. Tak malinký bude jen chvilku, tak nezaváhejte a napište mi ještě před porodem, ať se můžeme včas domluvit. Miminka je nejlepší fotit do 14 dní po narození, ale určitě se takto dá nafotit i starší miminko.

Fotografie barevně ladím podle Vaší představy.  U miminka nemusíte řešit ani oblečení a doplňky na focení, vše mám. Pokud přemýšlíte co vy si vezmete na focení na sebe, tak určitě něco jednobarevného a bez potisku. Na barvě záleží jaké vyberete pozadí. Ale určitě néé křiklavé barvy!! Spíše něco jemnějšího a nebo pak tmavé barvy.

Více fotografií najdete na Facebooku

https://www.facebook.com/FotografkaPawluuska

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky